معرفی پادکست های Effortless-English

اگر می خواهید برای یادگیری زبان انگلیسی از مهارت شنیداری خود به خوبی استفاده کنید، اگر می خواهید از ذهن خود برای خلاقیت در زبان آموزی استفاده کنید، اگر از روش های معروف آموزش زبان نتیجه دلخواه را نگرفته اید و اگر می خواهید بدون تامل و تپق زدن مانند یک آمریکایی صحبت کنید، پیشنهاد ما استفاده از مجموعه آموزشی انگلیسی بدون کوشش یا Effortless English می باشد. این مجموعه توسط یکی از باتجربه ترین و دلسوز ترین اساتید زبان انگلیسی تهیه شده که بر تجربه چندین ساله این استاد استوار است. در این روش بدون اینکه کوچکترین تکیه روی یادگیری لغت و گرامر شود مکالمه و دیگر فنون و مهارت های انگلیسی به شما آموخته خواهد شد. این استاد حتی گام را فراتر گذاشته و حفظ لغت و یادگیری قواعد و گرامر را مضر میداند. او برای زبان آموزان هفت قانون در نظر گرفته است که معتقد است اگر کسی واقعا می خواهد یک بار برای همیشه زبان انگلیسی را بیاموزد باید آنها را رعایت کند. دراین پست علاوه بر قوانین استاد A j Hoge کل دروس ارائه‌شده نیز بروی سایت قرار داده خواهد شد.

effortless

نکته‌ای که باید در نظر داشته باشید اینکه برخلاف تصور بسیاری از سایت‌ها که این مجموعه را تحت عنوان 6 یا 5 سطح آموزشی ارائه می‌کنند، همه دوره‌ها در یک سطح آموزشی قرار دارد. آنچه در هر بخش تغییر کرده شیوه و مطالب آموزش است که این امر بعد از دقت در بخش‌ها به‌راحتی قابل‌تشخیص است. بنابراین می‌توانید با توجه به تنوع موضوعات و روش ارائه‌شده از هر بخشی که تمایل دارید شروع کنید.

با توجه به اینکه این مجموعه با حجم معمولی بر روی اکثر سایت‌های آموزش زبان قرار دارد، نسخه کم‌حجم شده با حفظ کیفیت را بر روی سایت بارگذاری کردیم با برای عزیزانی که سرعت اینترنت ضعیف‌تری دارند نیز بهره‌مند شوند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *